Eksperckie spotkanie ONLINE  

Skuteczne zarządzanie zespołem sprzedaży mieszkań w trudnych czasach.

Pandemia zmieniła to jak pracujemy i postawiła przed zespołami sprzedaży nowe wyzwania. Pracujemy zdalnie, zarządzamy rozproszonymi zespołami, inaczej działamy, inaczej pracują klienci i mają inne oczekiwania i nowe nawyki. Jak skutecznie sprzedawać mieszkania i jak skutecznie zarządzać zespołem, który musi działać w nowych realiach?

26 Listopada 2020

Czwartek g. 10:00

Czego się dowiesz?

 • Jakie wyzwania stanęły przed zespołami sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym i jak sobie z nimi poradzić
   

 • Jak skutecznie zarządzać zespołem który działa w rozproszeniu i wspierać procesy sprzedaży.
   

 • Jakie nowe umiejętności musi mieć skuteczny manager sprzedaży w czasach pandemii.
   

 • Jak uniknąć błędów, które popełniają niektóre zespoły i jak utrzymać motywację i zaangażowanie zespołu.
   

 • Jak wykorzystać nowe technologie do skutecznej sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym.

Partnerzy merytoryczni:

otodom white trans.png
echo white trans.png

To wydarzenie powstało dzięki współpracy z naszymi partnerami merytorycznymi dzięki którym możemy na nasze spotkania zapraszać dla Ciebie najlepszych ekspertów z branży. Dziękujemy!

Posłuchaj liderów w branży!

Wiedzę warto czerpać tylko od doświadczonych praktyków i menedżerów, którzy na codzień zarządzają cyfrowymi produktami lub prowadzą projekty cyfrowej transformacji.

 

Specjalnie dla Ciebie swoimi doświadczeniami podzielą się:

beata walczewska.png

Beata Walczewska

Primary Market Sales Manager / Otodom

 

W branży nieruchomości obecna nieprzerywanie od 1993 roku. Ekspertka od budowania relacji i kierowania zespołami sprzedażowymi na polskim rynku nieruchomości. Swoim doświadczeniem dzieli się podczas prowadzenia szkoleń i warsztatów o nieruchomościach.

dawid wrona echo round2.png

Dawid Wrona

Sales Director Residential Projects Dept / ECHO Investment

 
 

Ponad 18 lat doświadczenia w branży nieruchomości zdobyte we wszystkich segmentach rynku mieszkaniowego. Odpowiada za realizację polityki sprzedażowej spółki oraz za działania mające na celu zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta. Podlegają Mu wszystkie projekty mieszkaniowe spółki Echo Investment. 

bartek_avatar_ptf.png

Bartosz Dobrowolski

co-Founder Proptech Foundation

 
 
 

(Moderator spotkania) Ponad 15 lat doświadczenia w doradztwie, rozwoju wizji, projektowaniu innowacyjnych produktów, sprzedaży, przedsprzedaży i optymalizacji procesów biznesowych. Doświadczony ekspert Proptech doradza i współpracuje z kluczowymi graczami na rynku nieruchomości.  

Co dalej?

Po rejestracji otrzymasz wiadomość email z zaproszeniem, które możesz wygodnie dodać do kalendarza oraz informacjami o tym jak możesz się podłączyć. Jeśli po rejestracji nie dostaniesz wiadomości w ciągu 15-20 minut to na wszelki wypadek sprawdź folder spam (choć nasze maile bardzo rzadko tam trafiają bo bardzo dbamy, żeby nie pisać zbyt często bo sami nie lubimy spamu.

Dzień przed oraz w dniu wydarzenia otrzymasz od nas email z przypomnieniem oraz link do strony na której odbędzie się spotkanie. Dostęp do wydarzenia mają tylko zaproszone, zarejestrowane osoby.

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Marzymy o tym, żeby spotkać się z Tobą jak najszybciej na żywo i czekamy na moment kiedy będzie to możliwe. Do tego czasu organizujemy angażujące i dynamiczne spotkania online. To spotkanie odbędzie się zdalnie a wszystkie szczegóły otrzymasz po rejestracji. Do uczestnictwa potrzebny będzie Ci tylko link i dowolne urządzenie (komputer, telefon, tablet). Dobra kawa na pewno dodatkowo uprzyjemni ten czas.

Czy wydarzenie będzie nagrywane?

Tak, nasze wydarzenia są nagrywane ale zazwyczaj nie publikujemy całości nagrań a tylko wyjątki i cytaty więc warto być LIVE, żeby dobrze zrozumieć istotę tematu. Jest to także okazja do zadania ekspertom pytań!

Co to Proptech Foundation?

Proptech Foundation to grupa liderów innowacji w branży nieruchomości w Polsce. Skupiamy największe firmy na rynku, które tworzą przyszłość branży Real Estate i dzięki innowacjom zmieniają to jak żyjemy, pracujemy, robimy zakupy, odpoczywamy i mieszkamy.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www lub na profilu LinkedIn, który warto obserwować! 

Kontakt w przypadku dodatkowych pytań:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zawsze możesz do nas napisać na adres office@proptechfoundation.pl lub skontaktować się przez LinkedIn.