Eksperckie spotkanie ONLINE  

Magazyny czyli “harder, better, faster, stronger…”

Branża magazynowa rozwija się w rytmie nieśmiertelnego hitu Daft Punk! Zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe rośnie. Inwestorzy, najemcy i środowisko wymagają coraz lepszych rozwiązań technologicznych. E-commerce chce, by produkt docierał do klienta jeszcze szybciej. Jak połapać się w oczekiwaniach rynku? Jak przedłużyć magazynową hossę? Jakie będą magazyny przyszłości?

27 stycznia 2021

Środa g. 10:00

Czego się dowiesz?

  • Jak pandemia wpłynęła na branżę magazynową i jakie liczby opisują jej kondycję? Czy to rewolucja czy ewolucja?

  • Co i dlaczego staje się technologicznym standardem w magazynach, a co jeszcze nim nie jest?

  • Jakie wyzwania technologiczne, infrastrukturalne, finansowe stoją przed magazynówką i jak sobie z nimi poradzić?

  • Jakie funkcje spełniać będą magazyny w przyszłości?

Partnerzy merytoryczni:

7r_trans.png
cushman_wakefield_logo.png

Wsparcie:

greenberg 792xGTLogo_White.png

To wydarzenie powstało dzięki współpracy z naszymi partnerami merytorycznymi dzięki którym możemy na nasze spotkania zapraszać dla Ciebie najlepszych ekspertów z branży. Dziękujemy!

Posłuchaj liderów w branży!

Wiedzę warto czerpać tylko od doświadczonych praktyków i menedżerów, którzy na codzień zarządzają cyfrowymi produktami lub prowadzą projekty cyfrowej transformacji.

Specjalnie dla Ciebie swoimi doświadczeniami podzielą się:

bartlomiej krawiecki.png

Bartłomiej Krawiecki

Członek Zarządu 7R SA | Head of Development

W 7R od 2017 roku odpowiada za rozwój nowych inwestycji. Z rynkiem nieruchomości komercyjnych związany od 17 lat. Przez ponad 10 lat pracował w Panattoni Development Europe, gdzie prowadził największe inwestycje logistyczne i przemysłowe firmy. Pasjonat sportów MTB, Muay Thai i Indoor Skydive.

joanna sinkiewicz.png

Joanna Sinkiewicz

Partner w Cushman & Wakefield Polska| Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych

 
 

Joanna odpowiada za koordynację pracy zespołu i wspiera kluczowe projekty magazynowe i produkcyjne prowadzone dla najemców na terenie całego kraju. Posiada certyfikat CCIM  oraz jest członkiem Society of Industrial and Office Realtors zrzeszającej profesjonalistów obsługujących biurowy i przemysłowy rynek nieruchomości komercyjnych.

klaudia wojciechowska.png

Klaudia Wojciechowska

Programme Manager w Proptech Foundation

(Moderatorka spotkania) Ma ponad 12 lat doświadczenia zawodowego w administracji publicznej i organizacjach pozarządowych, w tym związanych z transformacją energetyczną. Absolwentka Szkoły Liderów. Doświadczona facylitatorka metody Lego Serious Play, trenerka i koordynatorka projektów. W proptechowej rodzinie od października 2020 roku.

Wsparcie:

Co dalej?

Po rejestracji otrzymasz wiadomość email z zaproszeniem, które możesz wygodnie dodać do kalendarza oraz informacjami o tym jak możesz się podłączyć. Jeśli po rejestracji nie dostaniesz wiadomości w ciągu 15-20 minut to na wszelki wypadek sprawdź folder spam (choć nasze maile bardzo rzadko tam trafiają bo bardzo dbamy, żeby nie pisać zbyt często bo sami nie lubimy spamu.

Dzień przed oraz w dniu wydarzenia otrzymasz od nas email z przypomnieniem oraz link do strony na której odbędzie się spotkanie. Dostęp do wydarzenia mają tylko zaproszone, zarejestrowane osoby.

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Streaming wydarzenia będzie dostępny w ramach LinkedIn LIVE. Marzymy o tym, żeby spotkać się z Tobą jak najszybciej na żywo i czekamy na moment, kiedy będzie to możliwe. Do tego czasu organizujemy angażujące i dynamiczne spotkania online. To spotkanie odbędzie się zdalnie. Do uczestnictwa potrzebny będzie Ci tylko link i dowolne urządzenie (komputer, telefon, tablet). Dobra kawa na pewno dodatkowo uprzyjemni ten czas.

Czy wydarzenie będzie nagrywane?

Tak, nasze wydarzenia są nagrywane. Będzie można wrócić do wydarzenia za jakiś czas, ale  warto być LIVE, by mieć szansę zadania ekspertom pytań! Nagranie spotkania będzie dostępne na Youtube i LinkedIn.

Co to Proptech Foundation?

Proptech Foundation to grupa liderów innowacji w branży nieruchomości w Polsce. Skupiamy największe firmy na rynku, które tworzą przyszłość branży Real Estate i dzięki innowacjom zmieniają to jak żyjemy, pracujemy, robimy zakupy, odpoczywamy i mieszkamy.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www lub na profilu LinkedIn, który warto obserwować! 

Kontakt w przypadku dodatkowych pytań:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zawsze możesz do nas napisać na adres halo@proptechfoundation.pl lub skontaktować się przez LinkedIn.