Eksperckie spotkanie ONLINE  

Legislacja a zielona technologia w nieruchomościach. 

Tempo rozwoju technologii w branży nieruchomości nie zależy jedynie od przełomowego pomysłu, możliwości dewelopera i preferencji zarządcy czy najemcy. Na drodze może stanąć prawo - jako booster albo jako hamulcowy dla rozwiązań technologicznych. Zapraszamy na webinarium z prawnikami dla nieprawników!

9 kwietnia 2021

Piątek, godz. 09:30

Czego się dowiesz?

  • Jakie prawo, polskie i unijne, jest naszym sprzymierzeńcem, a które przepisy mogą zahamować nasze działania na jakiś czas? 

  • Które zielone technologie mają zielone światło? 

  • Czym jest Europejski Zielony Ład i dlaczego może być ważny dla branży nieruchomości? 

  • Jak rozszyfrować ESG? 

To spotkanie powstało dzięki:

greenberg 792xGTLogo_White.png

To wydarzenie powstało dzięki współpracy z naszymi partnerami merytorycznymi dzięki którym możemy na nasze spotkania zapraszać dla Ciebie najlepszych ekspertów z branży. Dziękujemy!

Posłuchaj liderów w branży!

Wiedzę warto czerpać tylko od doświadczonych praktyków i menedżerów, którzy na codzień zarządzają cyfrowymi produktami lub prowadzą projekty cyfrowej transformacji.

Specjalnie dla Ciebie swoimi doświadczeniami podzielą się:

Pancer_Barbara_edited.jpg

Barbara Pancer

Counsel w Greenberg Traurig

Barbara uczestniczy w dużych projektach w branży nieruchomości oraz projektach infrastrukturalnych realizowanych na rynku polskim, w tym w inwestycjach obejmujących centra logistyczne, centra handlowe oraz budynki biurowe. Reprezentuje klientów w sprawach dotyczących odnawialnych źródeł energii oraz różnego typu kwestiach związanych z ochroną środowiska. 

Siwek_Rafa%C5%82_edited.jpg

Rafał Siwek

Senior Associate w Greenberg Traurig

Rafał Siwek w swojej praktyce koncentruje się na prawie nieruchomościowym. Doradza inwestorom zagranicznym i krajowym przy transakcjach nabywania i sprzedaży nieruchomości komercyjnych (galerii handlowych, budynków biurowych, centrów magazynowo logistycznych), w tym transakcjach forward funding, a także transakcjach finansowania i refinansowania nieruchomości komercyjnych. 

Kopia%20Klaudia_Wojciechowska_0154_edite

Klaudia Wojciechowska

Programme Manager w Proptech Foundation

 
 
 

(Moderatorka spotkania) Ma ponad 12 lat doświadczenia zawodowego w administracji publicznej i organizacjach pozarządowych, w tym związanych z transformacją energetyczną. Absolwentka Szkoły Liderów. Doświadczona facylitatorka metody Lego Serious Play, trenerka i koordynatorka projektów. W proptechowej rodzinie od października 2020 roku.

Wsparcie:

Co dalej?

Po rejestracji otrzymasz wiadomość email z zaproszeniem, które możesz wygodnie dodać do kalendarza oraz informacjami o tym jak możesz się podłączyć. Jeśli po rejestracji nie dostaniesz wiadomości w ciągu 15-20 minut to na wszelki wypadek sprawdź folder spam (choć nasze maile bardzo rzadko tam trafiają bo bardzo dbamy, żeby nie pisać zbyt często bo sami nie lubimy spamu.

Dzień przed oraz w dniu wydarzenia otrzymasz od nas email z przypomnieniem oraz link do strony na której odbędzie się spotkanie. Dostęp do wydarzenia mają tylko zaproszone, zarejestrowane osoby.

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Streaming wydarzenia będzie dostępny w ramach LinkedIn LIVE oraz na youtube. Marzymy o tym, żeby spotkać się z Tobą jak najszybciej na żywo i czekamy na moment, kiedy będzie to możliwe. Do tego czasu organizujemy angażujące i dynamiczne spotkania online. To spotkanie odbędzie się zdalnie. Do uczestnictwa potrzebny będzie Ci tylko link i dowolne urządzenie (komputer, telefon, tablet). Dobra kawa na pewno dodatkowo uprzyjemni ten czas.

Czy wydarzenie będzie nagrywane?

Tak, nasze wydarzenia są nagrywane. Będzie można wrócić do wydarzenia za jakiś czas, ale  warto być LIVE, by mieć szansę zadania ekspertom pytań! Nagranie spotkania będzie dostępne na Youtube i LinkedIn.

Co to Proptech Foundation?

Proptech Foundation to grupa liderów innowacji w branży nieruchomości w Polsce. Skupiamy największe firmy na rynku, które tworzą przyszłość branży Real Estate i dzięki innowacjom zmieniają to jak żyjemy, pracujemy, robimy zakupy, odpoczywamy i mieszkamy.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www lub na profilu LinkedIn, który warto obserwować! 

Kontakt w przypadku dodatkowych pytań:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zawsze możesz do nas napisać na adres halo@proptechfoundation.pl lub skontaktować się przez LinkedIn.