Eksperckie spotkanie ONLINE  

Parkowanie w wielkim mieście

czyli technologia a parkingi w budynkach komercyjnych i mieszkaniowych 

Indywidualne, z puli, z automatycznym szlabanem, na kartę czy na tablicę rejestracyjną? Jak technologia pomaga zagwarantować wolne miejsce w budynku? Jak usprawnić dojazd do biura lub parkowanie na zatłoczonym osiedlu? Branża real estate już teraz staje się elementem tkanki miejskiej i może aktywniej ją współtworzyć. Ambicje branży coraz częściej idą w kierunku sustainability, a czymże są technologie parkingowe jak nie wyrazem społecznej odpowiedzialności biznesu? Oczywiście nie jest to takie proste, ale podczas naszego webinarium spróbujemy zdefiniować wyzwania i pokazać rozwiązania i praktyki do skorzystania w przyszłości.

12 maja 2021

środa, godz. 10:00-11:30

Czego się dowiesz?

  • Z jakimi wyzwaniami w zakresie dostępności parkingów trzeba się aktualnie mierzyć? 

  • Jakie technologie i dostawcy mogą temu zaradzić? Ile można zaoszczędzić?  

  • Jakie są przykłady miejsc, gdzie technologie parkingowe pomagają w zarządzaniu budynkiem i jego przestrzenią?

  • Jak włączać do usług budynku inne technologie dotyczące mobilności np. pojazdy współdzielone?

  • Jaka jest przyszłość parkingów w biurowcach przy zmieniających się modelach podróżowania i pracy w biurach? 

  • Czy aplikacje budynkowe to  fanaberia czy nowa normalność?

  • Jakie elementy są istotne dla wdrożenia aplikacji w budynku komercyjnym?

To spotkanie powstało dzięki:

HBReavis_Logo.png
8_globalworth-logo-red.png
proptech_rgb_white_2.png

To wydarzenie powstało dzięki współpracy z naszymi partnerami merytorycznymi dzięki którym możemy na nasze spotkania zapraszać dla Ciebie najlepszych ekspertów z branży. Dziękujemy!

Posłuchaj liderów w branży!

Wiedzę warto czerpać tylko od doświadczonych praktyków i menedżerów, którzy na codzień zarządzają cyfrowymi produktami lub prowadzą projekty cyfrowej transformacji.

Specjalnie dla Ciebie swoimi doświadczeniami podzielą się:

Michał Nyc

Senior Property Manager w HB Reavis

Posiada 11 lat doświadczenia w roli specjalisty ds. operacyjnych oraz zarządcy nieruchomości. Od 2019 roku odpowiada za zarządzanie budynkami Varso Place i codzienne relacje z ich najemcami. Z HB Reavis jest związany od 2017 roku, początkowo w roli zarządcy kompleksu biurowego West Station. 

Piotr Zatorski

Portfolio Projects Manager w Globalworth 

Praktyk różnych branż w obiektach komercyjnych - zajmował się zarządzaniem nieruchomościami, asset managementem, leasingiem oraz project managementem w obiektach handlowych, biurowych oraz logistycznych. Odpowiedzialny za projekty portfelowe w zakresie proptechu i zrównoważonego rozwoju w Globalworth.

Piotr Nizio

CEO w ParkCash

 
 
 

Społecznik i przedsiębiorca. Pasjonuje się nowymi technologiami, które poprawiają jakość życia w wielkim mieście. Współzałożyciel startupu ParkCash, w którym za cel postawił automatyzację parkingów i budowę kultury współdzielenia miejsc parkingowych w biurowcach i na osiedlach. 

Paweł Postupalski

CEO w Parkey

 
 
 

Założyciel Parkey czyli platformy oferowanej firmom wynajmującym przestrzeń parkingową w budynkach biurowych, której ideą jest umożliwienie zmotoryzowanym współdzielenia miejsc parkingowych pomiędzy sobą w celu jak najlepszego wykorzystania przestrzeni. 

Adam Jędrzejewski

CEO w Huby Mobilności

 
 
 

Ambasador ekonomii współdzielenia w obszarze mobilności miejskiej. Posiada ponad 15 lat doświadczenia zawodowego i prowadzi wiele inicjatyw z obszaru nowoczesnej i cyfrowej mobilności, w tym przede wszystkim stowarzyszenie „Mobilne Miasto” oraz projekt „Huby Mobilności”. 

Klaudia Wojciechowska

Programme Manager w Proptech Foundation

 
 
 

(Moderatorka spotkania) Ma ponad 12 lat doświadczenia zawodowego w administracji publicznej i organizacjach pozarządowych, w tym związanych z transformacją energetyczną. Absolwentka Szkoły Liderów. Doświadczona facylitatorka metody Lego Serious Play, trenerka i koordynatorka projektów. W proptechowej rodzinie od października 2020 roku.

Wsparcie:

Co dalej?

Po rejestracji otrzymasz wiadomość email z zaproszeniem, które możesz wygodnie dodać do kalendarza oraz informacjami o tym jak możesz się podłączyć. Jeśli po rejestracji nie dostaniesz wiadomości w ciągu 15-20 minut to na wszelki wypadek sprawdź folder spam (choć nasze maile bardzo rzadko tam trafiają bo bardzo dbamy, żeby nie pisać zbyt często bo sami nie lubimy spamu.

Dzień przed oraz w dniu wydarzenia otrzymasz od nas email z przypomnieniem oraz link do strony na której odbędzie się spotkanie. Dostęp do wydarzenia mają tylko zaproszone, zarejestrowane osoby.

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Streaming wydarzenia będzie dostępny w ramach LinkedIn LIVE oraz na youtube. Marzymy o tym, żeby spotkać się z Tobą jak najszybciej na żywo i czekamy na moment, kiedy będzie to możliwe. Do tego czasu organizujemy angażujące i dynamiczne spotkania online. To spotkanie odbędzie się zdalnie. Do uczestnictwa potrzebny będzie Ci tylko link i dowolne urządzenie (komputer, telefon, tablet). Dobra kawa na pewno dodatkowo uprzyjemni ten czas.

Czy wydarzenie będzie nagrywane?

Tak, nasze wydarzenia są nagrywane. Będzie można wrócić do wydarzenia za jakiś czas, ale  warto być LIVE, by mieć szansę zadania ekspertom pytań! Nagranie spotkania będzie dostępne na Youtube i LinkedIn.

Co to jest Proptech Foundation?

Proptech Foundation to grupa liderów innowacji w branży nieruchomości w Polsce. Skupiamy największe firmy na rynku, które tworzą przyszłość branży Real Estate i dzięki innowacjom zmieniają to jak żyjemy, pracujemy, robimy zakupy, odpoczywamy i mieszkamy.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www lub na profilu LinkedIn, który warto obserwować! 

Kontakt w przypadku dodatkowych pytań:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zawsze możesz do nas napisać na adres halo@proptechfoundation.pl lub skontaktować się przez LinkedIn.