Eksperckie spotkanie ONLINE  

Kierunek flex czyli jakie aplikacje i technologie dokonały ewolucji biura 

Wracamy do biur czy nie wracamy? To jak “kocha, nie kocha”, prawda? Zamiast się nad tym zastanawiać to pomyślmy lepiej o technologiach, które sprawiły, że kwestia pracy z biura, kawiarni czy z domu przestaje mieć znaczenie. O aplikacjach, które pozwalają lepiej zarządzać czasem, przestrzenią, ludźmi i relacjami. O technologiach, które dokonały ewolucji biura, ale dopiero się rozpędzają!

28 maja 2021

piątek, godz. 10:00

Czego się dowiesz?

  • Jakie główne wyzwania sprawiły, że firmy pracują nad technologiami wspierającymi elastyczne podejście do pracy? 

  • Co jest takie elastyczne w podejściu flex? Jakich obszarów to dotyczy? 

  • Jakie aplikacje są dostępne już teraz i w którym kierunku będą się rozwijać? 

  • Jakie technologie postanowiły wdrożyć JLL i Colliers?

To spotkanie powstało dzięki:

PikPng.com_merck-logo-png_3117330.png
colliers-logo-2020.png
proptech_rgb_white.png

To wydarzenie powstało dzięki współpracy z naszymi partnerami merytorycznymi dzięki którym możemy na nasze spotkania zapraszać dla Ciebie najlepszych ekspertów z branży. Dziękujemy!

Posłuchaj liderów w branży!

Wiedzę warto czerpać tylko od doświadczonych praktyków i menedżerów, którzy na codzień zarządzają cyfrowymi produktami lub prowadzą projekty cyfrowej transformacji.

Specjalnie dla Ciebie swoimi doświadczeniami podzielą się:

Tomasz Mizera

Dyrektor ds. Wdrożeń Technologii CRE dla EMEA w JLL

Przed dołączeniem do JLL Tomasz pracował w IBM jako członek WW Tiger Team, odpowiadając za wsparcie IBM TRIRIGA w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jest również wieloletnim praktykiem w dziedzinie nieruchomości, zarządzania obiektami i administracji. Zarządzał i restrukturyzował jedne z największych polskich portfeli nieruchomości w PKO Banku Polskim, Kredyt Banku i HP.

Natalia Puza

Associate | Tenant Representation w Colliers 

Natalia odpowiada za relacje z najemcami w zakresie wdrożeń nowych technologii, w tym współpracuje w obszarze funkcjonowania Colliers Mobility Pass. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu biurem.

Klaudia Wojciechowska

Programme Manager w Proptech Foundation

 
 
 

(Moderatorka spotkania) Ma ponad 12 lat doświadczenia zawodowego w administracji publicznej i organizacjach pozarządowych, w tym związanych z transformacją energetyczną. Absolwentka Szkoły Liderów. Doświadczona facylitatorka metody Lego Serious Play, trenerka i koordynatorka projektów. W proptechowej rodzinie od października 2020 roku.

Co dalej?

Po rejestracji otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem udziału. Jeśli po rejestracji nie dostaniesz wiadomości w ciągu 15-20 minut to na wszelki wypadek sprawdź folder spam (choć nasze maile bardzo rzadko tam trafiają bo bardzo dbamy, żeby nie pisać zbyt często bo sami nie lubimy spamu.

W dniu wydarzenia otrzymasz od nas email z przypomnieniem oraz link do strony na której odbędzie się spotkanie. 

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Streaming wydarzenia będzie dostępny w ramach LinkedIn LIVE oraz na youtube. Marzymy o tym, żeby spotkać się z Tobą jak najszybciej na żywo i czekamy na moment, kiedy będzie to możliwe. Do tego czasu organizujemy angażujące i dynamiczne spotkania online. To spotkanie odbędzie się zdalnie. Do uczestnictwa potrzebny będzie Ci tylko link i dowolne urządzenie (komputer, telefon, tablet). Dobra kawa na pewno dodatkowo uprzyjemni ten czas.

Czy wydarzenie będzie nagrywane?

Tak, nasze wydarzenia są nagrywane. Będzie można wrócić do wydarzenia za jakiś czas, ale  warto być LIVE, by mieć szansę zadania ekspertom pytań! Nagranie spotkania będzie dostępne na Youtube i LinkedIn.

Co to jest Proptech Foundation?

Proptech Foundation to grupa liderów innowacji w branży nieruchomości w Polsce. Skupiamy największe firmy na rynku, które tworzą przyszłość branży Real Estate i dzięki innowacjom zmieniają to jak żyjemy, pracujemy, robimy zakupy, odpoczywamy i mieszkamy.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www lub na profilu LinkedIn, który warto obserwować! 

Kontakt w przypadku dodatkowych pytań:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zawsze możesz do nas napisać na adres halo@proptechfoundation.pl lub skontaktować się przez LinkedIn.