Jarosław Bator

  Eksperckie spotkanie ONLINE  

Technologie 3D wspierające sprzedaż nieruchomości. 
Efektowne i efektywne. 

“Czego to jeszcze nie wymyślą…”? pomyślicie pod koniec tego spotkania. Poznacie cztery firmy technologiczne działające w Proptech HUB, które tworzą niezwykłe rozwiązania wspierające sprzedaż nieruchomości. Grafika 3D, wirtualne spacery... to wszystko to, co odróżnia proptech od konwencjonalnych wizualizacji architektonicznych. Z nimi z łatwością przeniesiecie się na osiedla, do budynków, biur, magazynów i mieszkań, których jeszcze nie ma, albo które właśnie szukają nowego właściciela. Deweloperzy, inwestorzy i agencje znajdą na tym webinarium technologiczne inspiracje i sprawdzone kontakty biznesowe, które pozwolą zwiększyć sprzedaż.

29 czerwca 2021

wtorek, godz. 10:00-11:00

Czego się dowiesz?

  • Jak pobudzić wyobraźnię klienta, mieszkańca i najemcy? Jak sprawić by mógł przenieść się do swojego mieszkania czy biura gdy jeszcze jest ono w budowie? 

  • Dlaczego potrzebna jest innowacja w prezentowaniu nieruchomości? Co nie działa w konwencjonalnym podejściu? Z jakimi problemami zmagają się kupujący i sprzedawcy?

  • Czy są przekonywujące dane, które mogą dowieść że wizualizacje czy spacery 3D sprzedają lepiej niż atrakcyjna cena?

  • Dlaczego warto wybrać jednego z dostawców rozwiązań obecnych na webinarium?

To spotkanie jest realizowane z udziałem:

3DestateLogoM.png
YSLAB-logo.png
219b50f7-01e9-4860-b4a6-b69cd651d815-company_logo-VRNET-Logo.png
oc_logo_RGB_white.png

To wydarzenie powstało dzięki współpracy z naszymi partnerami merytorycznymi dzięki którym możemy na nasze spotkania zapraszać dla Ciebie najlepszych ekspertów z branży. Dziękujemy!

Posłuchaj innowatorów w branży!

Podczas webinarium specjalnie dla Ciebie swoimi doświadczeniami podzielą się:

Jakub Jamontt

3D Estate

współzałożyciel oraz wiceprezes zarządu 3D Estate odpowiedzialny za sprzedaż, procesy biznesowe i strategię firmy. Od ośmiu lat zaangażowany w projekty związane z nowymi technologiami, między innymi wdrażając rozwiązanie mechanicznych maszyn parkingowych Smart Parking w Europie Środkowej (2012), zakładając firmę Digital Wanderer (2016) oferującą firmom rozwiązania w wirtualnej rzeczywistości, oraz współtworząc spółkę 3D Estate dysponującą unikalną technologią tworzenia nowoczesnych interaktywnych materiałów 3D dla deweloperów mieszkaniowych. 

Rafał Gaj

YSLAB

Dyrektor Zarządzający YSLAB, firmy, która tworzy interaktywne makiety 3D dla deweloperów mieszkaniowych, służących zwiększaniu skuteczności sprzedaży w biurze sprzedaży i online. 

Tomasz Rodakiewicz

Odyssey Crew

 
 
 

Lider Marketingu w Odyssey Crew. Marketingiem w zakresie strategii komunikacji, projektowania graficznego, “copywritingu” i wsparcia sprzedaży, zajmuje się już ponad 20 lat. Pracował w nieruchomościach, IT, telematyce, logistyce e-commerce i reklamie. Fascynat grafiki 3D od czasów pierwszego “Toy Story”. Z zachwytem śledzi rozwój renderingu real-time już od 3Dfx Voodoo 1 aż do obecnych możliwości technologii RTX.

Sergii Moroz

VRNET.IO

 
 
 

Country Manager w estońskiej firmie VRNET.IO. Zajmuje się wprowadzeniem firmy na rynek polski, nawiązywaniem kontaktów, poszukiwaniem klientów i partnerów biznesowych. Od 7 lat zajmuje się sprzedażą, rozwojem i zarządzaniem w firmach z branży nieruchomości i designu. Ma doświadczenie we wprowadzaniu technologicznych nowinek na rynek polski, m.in. był częścią firmy Wnętrza3D, która jako pierwsza firma w Polsce oferowała rozwiązania Matterport dla biur nieruchomości i umozliwiła dodanie wirtualnych spacerów na największe portale nieruchomości.

Klaudia Wojciechowska

Programme Manager w Proptech Foundation

 
 
 

(Moderatorka spotkania) Ma ponad 12 lat doświadczenia zawodowego w administracji publicznej i organizacjach pozarządowych, w tym związanych z transformacją energetyczną. Absolwentka Szkoły Liderów. Doświadczona facylitatorka metody Lego Serious Play, trenerka i koordynatorka projektów. W proptechowej rodzinie od października 2020 roku.

Co dalej?

Po rejestracji otrzymasz wiadomość email z zaproszeniem, które możesz wygodnie dodać do kalendarza oraz informacjami o tym jak możesz się podłączyć. Jeśli po rejestracji nie dostaniesz wiadomości w ciągu 15-20 minut to na wszelki wypadek sprawdź folder spam (choć nasze maile bardzo rzadko tam trafiają bo bardzo dbamy, żeby nie pisać zbyt często bo sami nie lubimy spamu.

Dzień przed oraz w dniu wydarzenia otrzymasz od nas email z przypomnieniem oraz link do strony na której odbędzie się spotkanie. Dostęp do wydarzenia mają tylko zaproszone, zarejestrowane osoby.

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Streaming wydarzenia będzie dostępny w ramach LinkedIn LIVE oraz na youtube. Marzymy o tym, żeby spotkać się z Tobą jak najszybciej na żywo i czekamy na moment, kiedy będzie to możliwe. Do tego czasu organizujemy angażujące i dynamiczne spotkania online. To spotkanie odbędzie się zdalnie. Do uczestnictwa potrzebny będzie Ci tylko link i dowolne urządzenie (komputer, telefon, tablet). Dobra kawa na pewno dodatkowo uprzyjemni ten czas.

Czy wydarzenie będzie nagrywane?

Tak, nasze wydarzenia są nagrywane. Będzie można wrócić do wydarzenia za jakiś czas, ale  warto być LIVE, by mieć szansę zadania ekspertom pytań! Nagranie spotkania będzie dostępne na Youtube i LinkedIn.

Co to jest Proptech Foundation?

Proptech Foundation to grupa liderów innowacji w branży nieruchomości w Polsce. Skupiamy największe firmy na rynku, które tworzą przyszłość branży Real Estate i dzięki innowacjom zmieniają to jak żyjemy, pracujemy, robimy zakupy, odpoczywamy i mieszkamy.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www lub na profilu LinkedIn, który warto obserwować! 

Kontakt w przypadku dodatkowych pytań:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zawsze możesz do nas napisać na adres halo@proptechfoundation.pl lub skontaktować się przez LinkedIn.