Jarosław Bator

  Eksperckie spotkanie ONLINE  

Nieruchomości a omnichannel czyli jak branża real estate towarzyszy klientowi na ścieżce zakupowej

Czy zastanawiacie się czasem jaką drogę pokonuje produkt kupiony w internecie? Przez ile rąk przechodzi? Ile kilometrów przemierza? Jak długo leży na magazynowej półce? Jak wygląda proces jego pakowania? Zwrotu? Wyobrażacie sobie jak pracownik magazynu wspina się po drabinie na najwyższą półkę by zdjąć z niej zamówiony przez Was dywan w kolorowe trójkąty, który zamówiliście spośród setek innych dywanów. Czy wyobraźnia nie sprowadza Was przypadkiem na manowce? Wiodąca rola branży nieruchomości w procesie sprzedaży nie wydaje się w tym procesie oczywista, gdy tymczasem jest absolutnie kluczowa.

Czego się dowiesz?

  • Jak wyglądają obiekty przeznaczone do obsługi e-comerce?

  • Czy ścieżka klienta już jest ESG-friendly? 

  • Czy re-commerce to nie jest greenwashing i jak całą ideą zarządza branża nieruchomości?

  • Czy Twój produkt może być u Ciebie jeszcze szybciej i jak z tym wyzwaniem radzi sobie logistyka i magazyny? 

  • Dlaczego i kiedy omnichannel może się nie opłacać? Jaka jest rola connected retail?

30 listopada 2021

wtorek, godz. 12:30-14:00

Spotkania są realizowane z udziałem i we współpracy z:

CW_Logo_Color white red.png
CBRE_white.png
logo glp.png
ILIM_uzup_pelna beztla biala.png

Posłuchaj liderek i liderów branży!

Podczas webinarium specjalnie dla Ciebie swoimi doświadczeniami podzielą się:

Przemyslaw Pietak_CBRE.jpg

Przemysław Piętak

Supply Chain Advisory Director | CBRE

Przemysław jest odpowiedzialny za rozwój linii usług Supply Chain Advisory w ramach CBRE, ściśle współpracując z linią Industrial & Logistics Advisory & Transactions oraz funkcją Global / EMEA Supply Chain Advisory. Rozwija i zarządza projektami Supply Chain Advisory związanymi ze strategią łańcucha dostaw, projektowaniem sieci, oceną operacyjną i koncepcją obiektów dla klientów przemysłowych, detalicznych i logistycznych. 

Ł-ILIM 103_2 (1).jpg

dr hab. Arkadiusz Kawa

Dyrektor Łukasiewicz | Instytut Logistyki i Magazynowania

Arkadiusz jest dyrektorem Łukasiewicz – Instytutu Logistyki i Magazynowania, oraz p.o. dyrektora Łukasiewicz – Instytutu IPS TABOR, profesor Wyższej Szkoły Logistyki. W latach 2005-2019 pracował w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, kolejno na stanowisku asystenta, adiunkta i profesora nadzwyczajnego. Ma 20 lat doświadczenia w logistyce i e-commerce. Jest autorem książek, współredaktorem  monografii i prawie 300 publikacji naukowych. 

Damian Kołata.jpg

Damian Kołata

Head of Industrial & Logistics Agency | Poland | Cushman & Wakefield

Damian jest dyrektorem działu zajmującego się doradztwem na rynku powierzchni przemysłowych i logistycznych w Polsce oraz dyrektorem e-commerce na Europę Środkowo-Wschodnią. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Jest pomysłodawcą jednego z pierwszych sklepów internetowych na Ukrainie. Wspierał również otwarcie centrum dystrybucyjnego dla największej europejskiej internetowej platformy modowej.

Jarek Czechowicz.jpg

Jarosław Czechowicz

Country Manager Poland | GLP

Jarosław w latach 2014-2020 był związany z Grupą Goodman. Wraz ze sprzedażą jej projektów w CEE, objął stanowisko Country Managera GLP w Polsce. Odpowiada za zarządzanie portfelem wysokiej klasy nieruchomości logistycznych. Jest aktywny w branży nieruchomości komercyjnych od ponad 20 lat. Do 2014 roku pracował w firmie Prologis, zajmując m.in. stanowisko dyrektora ds. zarządzania nieruchomościami w jej polskim oddziale.

Klaudia Wojciechowska

Programme Manager | Proptech Foundation

(Moderatorka spotkania) Programme manager w Proptech Foundation, specjalizuje się w budowaniu sieci współpracy z organizacjami w obszarze real estate, ale też sektora energii. Współprowadząca Proptech Hub jako przestrzeni rozwoju biznesów działających w branży. Uczestniczy w pracach w międzynarodowej sieci think tanków energetycznych INETTT. Doświadczona koordynatorka projektów liderskich i facylitatorka LEGO® SERIOUS PLAY®. 

Co dalej?

Po rejestracji otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem. Jeśli po rejestracji nie dostaniesz wiadomości w ciągu 15-20 minut to na wszelki wypadek sprawdź folder spam (choć nasze maile bardzo rzadko tam trafiają bo bardzo dbamy, żeby nie pisać zbyt często bo sami nie lubimy spamu. Dzień przed oraz w dniu wydarzenia otrzymasz od nas email z przypomnieniem oraz link do strony na której odbędzie się spotkanie. 

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Streaming wydarzenia będzie dostępny w ramach LinkedIn LIVE oraz na youtube. Do uczestnictwa potrzebny będzie Ci tylko link i dowolne urządzenie (komputer, telefon, tablet). Dobra kawa na pewno dodatkowo uprzyjemni ten czas.

Czy wydarzenie będzie nagrywane?

Tak, nasze wydarzenia są nagrywane. Będzie można wrócić do wydarzenia za jakiś czas, ale  warto być LIVE, by mieć szansę zadania ekspertom pytań! Nagranie spotkania będzie dostępne na Youtube i LinkedIn.

Co to jest Proptech Foundation?

Proptech Foundation to grupa liderów innowacji w branży nieruchomości w Polsce. Skupiamy największe firmy na rynku, które tworzą przyszłość branży Real Estate i dzięki innowacjom zmieniają to jak żyjemy, pracujemy, robimy zakupy, odpoczywamy i mieszkamy.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www lub na profilu LinkedIn, który warto obserwować! 

Kontakt w przypadku dodatkowych pytań:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zawsze możesz do nas napisać na adres halo@proptechfoundation.pl lub skontaktować się przez LinkedIn.