Dodaj swoją firmę do mapy Proptech!  

Proptech Harvest 2021

Robimy żniwa! Chcemy zebrać wszystkie innowacyjne rozwiązania skierowane do branży nieruchomości. Jeśli tworzysz produkty cyfrowe, oprogramowanie, sensory i inne rozwiązania Proptech to koniecznie zarejestruj swoją firmę za darmo do 16 lipca 2021.

Dlaczego to ważny projekt?

Wspólnie z liderami rynku nieruchomości tworzymy najbardziej aktualną i najobszerniejszą mapę technologii Proptech obecnych na polskim rynku jaka dotąd powstała! Mapa będzie publikowana w Polsce i za granicą jako reprezentacja sceny startupowej oraz ekspozycja firm technologicznych tworzących i dostarczających rozwiązania cyfrowe dla branży nieruchomośći. Mapa zostanie następnie wykorzystana przy budowie raportu Proptech Foundation 2021.

Kto może się zarejestrować?

Dołączyć mogą wszystkie firmy działające na terenie Polski, zarówno startupy, małe jak i średnie przedsiębiorstwa. Korporacje i duże globalne organizacje zapraszamy do zostania partnerami technologicznymi Proptech Foundation.

Jak się zarejestrować?

Zarejestruj się zupełnie za darmo podając kilka podstawowych informacji oraz prześlij logo. Nasz zespół sprawdzi Twoją firmę i proponowane innowacje i prześle potwierdzenie kwalifikacji. Twoja firma pojawi się na tegorocznej mapie technologii Proptech w Polsce! 

Dlaczego warto być na mapie?

Zadaj sobie raczej pytanie dlaczego nie chcesz, żeby Wasze rozwiązanie zobaczyła cała branża nieruchomości oraz inwestorzy z Polski i zagranicy.

  • Ekspozycja w Polsce i za granicą

  • Otwarcie relacji z Proptech Foundation

  • Zaproszenie do Proptech HUB

  • Prezentacja swoich rozwiązań

Ile to kosztuje?

Udział w badaniu jest darmowy. Projekt realizujemy w ramach misji Proptech Foundation. Chcemy stworzyć najbardziej aktualną bazę rozwiązań Proptech oferowanych i obecnych w Polsce. Wierzymy, że dzięki temu pomożemy innowatorom znaleźć wdrożenia a branży sprawniej się cyfryzować.

Projekt realizujemy we współpracy z: